TURNIEJ BRD

Dnia 18.04.2024r na terenie Młodzieżowego Domu Kultury Im. Dr. H. Jordana w Siemianowicach Śląskich zorganizowano Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2024.

Organizatorami turnieju byli: Komenda Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich, Młodzieżowy Dom Kultury Im. Dr. H. Jordana w Siemianowicach Śląskich, Szkoła Podstawowa nr 6 w Siemianowicach Śląskich

W eliminacjach tegorocznego Turnieju uczestniczyło 13 drużyn szkół podstawowych – Łącznie 44 uczestników.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VII a- Piotr Gajda, Adam Kołodziej i Leon Kałuża. W czasie turnieju uczniowie zmagali się w czterech konkurencjach: wiedzy o ruchu drogowym, pierwszej pomocy, przejeździe po torze przeszkód oraz po miasteczku ruchu drogowego. Nasza drużyna ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy:)