15 maj 2024

• Djoković przeżywa koszmar. Jego były doradca ujawnia. "Bardzo się martwię"
    - Jest w czarnej dziurze. Może się to wszystko posypać. Nie mówię tylko o utracie światowej jedynki, ale o wypadnięciu z Top10 - tak ten sezon w wykonaniu Novaka Djokovicia ocenia w rozmowie ze Sport.pl Wojciech Fibak. Legendarny Serb w tym roku zadziwia tenisowe środowisko swoimi ruchami, którymi - według słynnego przed laty Polaka - sam sobie skomplikował życie.
  • Uwaga kibice! Znamy godziny meczów Świątek i Hurkacza. Kapitalne wieści
    Ćwierćfinały u mężczyzn, półfinały u kobiet, a my nadal mamy w Rzymie zarówno Huberta Hurkacza, jak i Igę Świątek. Nasi najlepsi tenisiści podbijają "tysięcznik" w stolicy Włoch i oboje następne mecze rozegrają w czwartek 16 maja. Znamy już godziny obydwu spotkań. Kibice powinni być z nich w miarę zadowoleni.
  • Influencer wzbudził sensację. Mbappe nie trafi do Realu. "Jestem pewien"
    Wszystko wskazuje na to, że Kylian Mbappe po sezonie przeniesie się do Realu Madryt. Transfer nie został jeszcze ogłoszony. Przed nim ostatnie dwa mecze ligowe w barwach Paris Saint-Germain. Teraz sensacyjne informacje ws. Francuza przekazał amerykański influencer. W swojej relacji na żywo zdementował plotki medialne na temat Mbappe. Wskazał też klub, do którego trafi 25-latek.

Na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 20 najlepsi tenisiści stołowi klas 4-6 i 7-8 rywalizowali w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich. W zawodach startowała również nasza reprezentacja uzyskując dobre wyniki. Co prawda młodsi uczniowie "szesnastki" nie zdołali awansować z grupy do fazy finałowej ale za to starszym pingpongistom poszło zdecydowanie lepiej. Chłopcy po zaciętej grze ostatecznie znaleźli się tuż za podium, na 4 miejscu. Natomiast drużyna dziewcząt po równie zaciętej rywalizacji mogła cieszyć się z brązowych medali.