15 maj 2024

• To jeden z najpiękniejszych goli w historii! 51-letni Zidane wciąż to ma [WIDEO]
    Chociaż Zinedine Zidane zakończył karierę piłkarską w 2006 roku, wciąż od czasu do czasu udowadnia, że niezwykłe umiejętności go nie opuściły. Tak było podczas wtorkowego meczu charytatywnego. Zaprezentował wszystkim kibicom, że mimo wieku wciąż ma genialne panowanie nad piłką. Warto dodać, że w środę minęły 22 lata od jednego z najlepszych trafień Zidane'a w karierze.
  • Nie uwierzysz, co zrobił Klopp. Stadion był zupełnie pusty [WIDEO]
    Nieubłaganie nadchodzi dzień rozstania Juergena Kloppa z Liverpoolem. Kibice nie wyobrażają sobie drużyny bez niemieckiego szkoleniowca i dość mocno przeżywają jego odejście. Podobnie, jak i sam trener. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać pożegnanie 56-latka ze stadionem Anfield. Te obrazki rozdzierają serce i niejeden kibic uroni łzę.
  • Media: Legia podjęła decyzję. Trzech piłkarzy wraca do klubu
    Legia Warszawa nie zaliczy tego sezonu do udanych. Zwolnienie Kosty Runjaicia nie przyniosło pożądanego skutku, a Goncalo Feio nie zdobył mistrzostwa Polski. To już trzeci rok z rzędu bez tytułu dla stołecznego klubu. Nie brakuje spekulacji dotyczących przyszłości poszczególnych zawodników. Z każdym dniem klaruje się przyszłość kadry na następne rozgrywki. Zapadła podobno już ważna decyzja dotycząca trójki piłkarzy.

Na hali Kompleksu Sportowego "Michał" przeprowadzono ostatnie w tym roku kalendarzowym, zawody o Mistrzostwo Siemianowic Śląskich. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali o miano najlepszej szkoły w naszym mieście w "szczypiorniaku". Drużyna chłopców po zaciętych meczach grupowych niestety nie awansowała do fazy finałowej. Reprezentacja dziewcząt natomiast po wyjściu z grupy w "małym finale" musiała uznać wyższość SP20 i ostatecznie zakończyła rywalizację na IV lokacie.