15 maj 2024

• Media: Legia rusza po wielką gwiazdę ekstraklasy. "Szalony plan"
    Marc Gual, Blaz Kramer, Thomas Pekhart - tak obecnie wygląda skład napastników Legii Warszawa. Goncalo Feio ma duży problem, gdyż do jego dyspozycji pozostał tylko Hiszpan, a pozostała dwójka jest kontuzjowana. Nie ma wątpliwości, że Legia potrzebuje wzmocnień na tę pozycję. Portal Weszło poinformował we wtorek, że władze klubu planują powalczyć o najlepszego snajpera ekstraklasy.
  • W Barcelonie nie ma już miejsca dla wielkiej gwiazdy. Xavi podjął decyzję
    Ta decyzja może nie spodobać się wielu kibicom FC Barcelony. Według hiszpańskich mediów trener Xavi skreślił bowiem kolejnego piłkarza i nie widzi już dla niego miejsca w składzie na przyszły sezon. A Portugalczyk ma za sobą niezły sezon.
  • Świetne wieści dla Barcelony i Lewandowskiego. Tego się nie spodziewali
    Piłkarze FC Barcelony są coraz bliżej zdobycia wicemistrzostwa Hiszpanii. To efekt wtorkowego, wieczornego wyniku meczu rywala drużyny prowadzonej przez Xaviego - Girony w starciu u siebie z Villarrealem. To jednak niejedyne dobre wieści dla FC Barcelony.

W czwartek 26. 10. reprezentacja SP16 w piłce nożnej w składzie:
Marcin Koziołek, Artur Topczewski, Igor Błaszczyk, Piotr Czeszejko- Sochacki, Natalia Pełka, Kacper Breguła, Filip Dziemianowicz, Sebastian Imiołczyk, Kamil Zpała, zdobyli II miejsce w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w piłce nożnej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.?⚽️
Aleksandra Peczyńska