15 maj 2024

• Świątek zaczęła mówić o Gauff. Podgrzała atmosferę. "Podoba mi się to"
    - Myślę, że to fajna zabawa. Myślę, że w ten sposób te spotkania mają trochę ciekawszą historię - powiedziała Iga Świątek na konferencji prasowej o grze przeciwko zawodniczkom, które zna z juniorskich czasów. Przy okazji jej nadchodzącego półfinału przeciwko Coco Gauff w Rzymie Świątek wspomniała turniej wielkoszlemowy, w którym obie grały w czasach juniorskich.
  • To jeden z najpiękniejszych goli w historii! 51-letni Zidane wciąż to ma [WIDEO]
    Chociaż Zinedine Zidane zakończył karierę piłkarską w 2006 roku, wciąż od czasu do czasu udowadnia, że niezwykłe umiejętności go nie opuściły. Tak było podczas wtorkowego meczu charytatywnego. Zaprezentował wszystkim kibicom, że mimo wieku wciąż ma genialne panowanie nad piłką. Warto dodać, że w środę minęły 22 lata od jednego z najlepszych trafień Zidane'a w karierze.
  • Nie uwierzysz, co zrobił Klopp. Stadion był zupełnie pusty [WIDEO]
    Nieubłaganie nadchodzi dzień rozstania Juergena Kloppa z Liverpoolem. Kibice nie wyobrażają sobie drużyny bez niemieckiego szkoleniowca i dość mocno przeżywają jego odejście. Podobnie, jak i sam trener. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać pożegnanie 56-latka ze stadionem Anfield. Te obrazki rozdzierają serce i niejeden kibic uroni łzę.

W naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Siemianowic Śląskich w koszykówce dziewcząt i chłopców klas IV-VI. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły niestety nie awansowała do rundy finałowej. Natomiast chłopcy w składzie Marcin Koziołek, Kacper Marszałek, Leon Kałuża, Wiktor Bujak, Artur Topczewski, Marcin Wilczyński, Sebastian Imiolczyk, Filip Dziemianowicz, Kamil Zapała oraz Kacper Breguła finale zajęli II miejsce ustępując tylko kolegom ze Szkoły Podstawowej nr 4. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!