18 maj 2024

• Afera przed walką Fury - Usyk. Wściekły przerwał wywiad. "Pie***yć go" [WIDEO]
    Już w sobotę pierwszy raz od 1999 roku poznamy kolejnego niekwestionowanego mistrza świata w wadze ciężkiej. Zwycięzca starcia Tyson Fury - Ołeksandr Usyk zgarnie wszystkie cztery pasy najważniejszych międzynarodowych federacji. W czwartek odbyła się konferencja prasowa, a dzień później oficjalne ważenie. Podczas obu tych wydarzeń atmosferę przed walką podgrzewał Brytyjczyk, który nie stroni od dziwnych i szalonych zachowań. Nie inaczej było tym razem.
  • Rewolucja w Legii. Złożyli ofertę za gwiazdora wartego kilka milionów
    Legia Warszawa zaliczyła bardzo słaby sezon. Zwolnienie Kosty Runjaicia nie przyniosło zamierzonego efektu. Nowy trener Goncalo Feio nie zdobył mistrzostwa Polski. Przy Łazienkowskiej przeżywają już trzeci rok z rzędu bez tytułu. To wszystko sprawia, że w mediach aż huczy od spekulacji transferowych. W Legii szykuje się rewolucja. Padło kolejne nazwisko, które może zasilić stołeczny klub.
  • Polska postrachem w Lidze Narodów. Ależ to się ogląda. "Widzę bardzo dużą różnicę"
    - Widzę bardzo dużą róznicę - mówi Sport.pl Marlena Kowalewska, która w kadrze siatkarek nie grała przez dwa lata. - Już się nie boimy, w końcu się nie boimy - słyszymy od doświadczonej rozgrywającej. Po pokonaniu 3:0 Włoszek w pierwszej kolejce Ligi Narodów teraz nasza kadra wygrała 3:0 z Francuzkami. Kolejny mecz w tureckiej Antalyi - z Holenderkami - już w sobotę.

W dniu 10.11.2023 w III LO im. Stefana Batorego w Chorzowie nasze reprezentacje rozegrały zawody rejonowe. Uczniowie klas 7-8 zagrali świetnie i zajęli I miejsce, co oznacza, że jedziemy na zawody wojewódzkie. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
AP