18 maj 2024

• Niepokój przed meczem Świątek - Sabalenka. "Zrobię wszystko, co w mojej mocy"
    Aryna Sabalenka awansowała do finału turnieju WTA 1000 w Rzymie. Wiceliderka światowego rankingu po znakomitym meczu pokonała w dwóch setach Danielle Collins. Od jakiegoś czasu Białorusinka musi walczyć nie tylko z kolejnymi przeciwniczkami, ale także w problemami zdrowotnymi. Teraz 26-latka podzieliła się sensacyjnym wyznaniem. Okazuje się, że była o krok od wycofania się z tego turnieju.
  • "Spoczywaj w spokoju. Byłeś jednym z moich ulubionych graczy w dzieciństwie"
    Smutne wieści docierają do nas z Nowej Zelandii. W wieku 61 lat zmarł Dene O'Kane - legendarny snookerzysta. Media podają, że ćwierćfinalista mistrzostw świata w snookerze z 1987 roku nagle upadł w domu i lekarzom nie udało się go uratować. Fani składają kondolencje rodzinie. - Spoczywaj w spokoju. Byłeś jednym z moich ulubionych graczy w dzieciństwie - czytamy.
  • Dwa gole i dwie czerwone kartki w meczu Ekstraklasy
    Dwa gole i dwie czerwone kartki - w meczu w Zabrzu pomiędzy Górnikiem a Puszczą Niepołomice emocji nie brakowało, ale choć goście z Niepołomic przez 70 minut grali w przewadze liczebnej, spotkanie zakończyło się remisem 1:1, bo na gola Adriana Kapralika odpowiedział w drugiej połowie Jakub Bartosz. Górnik oddalił się od podium i europejskich pucharów, z kolei Puszcza wciąż nie zapewniła sobie utrzymania w ekstraklasie.

NAUCZYCIELE WF

Jesteśmy osobami, których główną pasją jest sport. Staramy się to pasją "zarazić" wszystkich uczniów naszej szkoły i zachęcić ich do jak najaktywniejszego udziały w kulturze fizycznej. Poprzez prowadzone zajęcia pozalekcyjne zachęcamy ich do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz dalszego poszerzania swych umiejętności w klubach sportowych. Sami staramy się dawać dobry przykład często startując wraz z młodzieżą w różnego rodzaju imprezach rekreacyjnych i sportowych.

W roku szkolnym 2016/2017 w Szkole Podstawowej nr 16 oraz w Gimnazjum nr 5 nauczycielami wychowania fizycznego są: Pani Aleksandra Peczyńska oraz Pan Krzysztof Ślęzak.

nauczyciele

Kadra nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół nr 1
w roku szkolnym 2008/2009.
Od lewej: mgr Aleksandra Peczyńska, mgr Krzysztof Ślęzak, mgr Dorota Mikłasz, mgr Zofia Nowok.

i jeszcze jedno zdjęcie

kadra nauczycieli wychowania fizycznego

Kadra nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół nr 1
w roku szkolnym 2006/2007.
W skrzyni, od lewej: mgr Dorota Mikłasz, mgr Krzysztof Ślęzak, mgr Aleksandra Peczyńska,
mgr Radosław Rabus.

nauczyciele wf

Kadra wf-istów w roku szkolnym 2003/2004.