18 maj 2024

• Szpilka i Wybrańczyk żyją bez ślubu i dzieci. Oto powód
    Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk w związku pozostają od wielu lat. To ona zmieniła jego życie i pomogła mu wyjść na prostą. Nie wszyscy jednak wiedzą, że para nigdy nie zdecydowała się na ślub. - Mogę być wieczną narzeczoną, mi to nie przeszkadza - podkreśliła Wybrańczyk swego czasu w rozmowie z boxing.pl. Podobnie podchodzi do kwestii macierzyństwa.
  • Trener molestował ją, gdy miała 19 lat. Zapadł wyrok sądu. 9 mln odszkodowania
    W minionym tygodniu w świecie tenisa zapadł wyrok, który może stanowić precedens. Kylie McKenzie pozwała Związek Tenisowy Stanów Zjednoczonych (USTA), oskarżając go o "rażące zaniedbania". Działacze rzekomo wiedzieli, że jeden z trenerów dopuszcza się niewłaściwych zachowań, ale nie reagowali. I tak doszło do napaści na tle seksualnym na 25-latkę. Sąd był bezlitosny dla USTA i wydał wyrok, dzięki któremu McKenzie zgarnie fortunę.
  • Niepokój przed meczem Świątek - Sabalenka. "Zrobię wszystko, co w mojej mocy"
    Aryna Sabalenka awansowała do finału turnieju WTA 1000 w Rzymie. Wiceliderka światowego rankingu po znakomitym meczu pokonała w dwóch setach Danielle Collins. Od jakiegoś czasu Białorusinka musi walczyć nie tylko z kolejnymi przeciwniczkami, ale także w problemami zdrowotnymi. Teraz 26-latka podzieliła się sensacyjnym wyznaniem. Okazuje się, że była o krok od wycofania się z tego turnieju.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - "SKS"

mgr Aleksandra Peczyńska - ...... (SP, Gim)
mgr Krzysztof Ślęzak -  ...... (SP, Gim)

Godziny zajęć i treść ustalane na bieżąco (szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń).