15 maj 2024

• A jednak! Szef TVP Sport rozwiewa wątpliwości ws. Babiarza. Klamka zapadła
    - Niestety po tym zabiegu... Nie chcę też tutaj za dużo mówić, bo to jest prywatna kwestia. Powiedzmy, że mocno zdrowotnie, że tak powiem, podupadł - zdradził Jakub Kwiatkowski w rozmowie z "Super Expressem". W ten sposób dyrektor TVP Sport odniósł się do plotek na temat kłopotów zdrowotnych Przemysława Babiarza. Ujawnił też, jakie plany wobec dziennikarza ma stacja. Wiemy, czy skomentuje on igrzyska olimpijskie w Paryżu.
  • Słaby sezon Lewandowskiego? Ta nominacja zupełnie temu przeczy
    FC Barcelona wciąż ma nadzieję na wicemistrzostwo Hiszpanii, dzięki czemu będzie mogła wystąpić w kolejnej edycji krajowego superpucharu. Klubowy sezon powoli zbliża się ku końcowi, więc poza rozstrzygnięciami w tabeli przychodzi czas na indywidualne wyróżnienia. Robert Lewandowski może liczyć na jedno z nich. Został nominowany wraz z innymi gwiazdami.
  • Sensacyjne wieści ws. niewypału Rakowa. Jest chętny. I to jaki!
    Sonny Kittel został w zimie wypożyczony z Rakowa Częstochowa do Western Sydney Wanderers, ale podobnie jak w zespole mistrza Polski, totalnie rozczarowuje. Tym samym nie ma żadnych szans, aby australijska drużyna chciała go zatrzymać na stałe. Jak informuje portal neuepresse.de, 31-latek niespodziewanie znalazł się na liście życzeń jednego z niemieckich klubów. "Czy ponownie go zaatakują" - czytamy.

W dniu 10.11.2023 w III LO im. Stefana Batorego w Chorzowie nasze reprezentacje rozegrały zawody rejonowe. Uczniowie klas 7-8 zagrali świetnie i zajęli I miejsce, co oznacza, że jedziemy na zawody wojewódzkie. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
AP