18 maj 2024

• Media: Legia złożyła ofertę za napastnika. Gwiazdor warty kilka milionów
    Legia Warszawa zaliczyła bardzo słaby sezon. Zwolnienie Kosty Runjaicia nie przyniosło zamierzonego efektu. Nowy trener Goncalo Feio nie zdobył mistrzostwa Polski. Przy Łazienkowskiej przeżywają już trzeci rok z rzędu bez tytułu. To wszystko sprawia, że w mediach aż huczy od spekulacji transferowych. W Legii szykuje się rewolucja. Padło kolejne nazwisko, które może zasilić stołeczny klub.
  • Polska postrachem w Lidze Narodów. Ależ to się ogląda. "Widzę bardzo dużą różnicę"
    - Widzę bardzo dużą róznicę - mówi Sport.pl Marlena Kowalewska, która w kadrze siatkarek nie grała przez dwa lata. - Już się nie boimy, w końcu się nie boimy - słyszymy od doświadczonej rozgrywającej. Po pokonaniu 3:0 Włoszek w pierwszej kolejce Ligi Narodów teraz nasza kadra wygrała 3:0 z Francuzkami. Kolejny mecz w tureckiej Antalyi - z Holenderkami - już w sobotę.
  • Polska klątwa na igrzyskach. Świątek mówi wprost: Mamy problem
    Iga Świątek chorążym polskiej reprezentacji olimpijskiej na igrzyskach w Paryżu? Jako Sport.pl zapytaliśmy o to w Rzymie naszą tenisistkę. - To byłby ogromny zaszczyt. Nie koncentruję się na klątwach, ale myślę, że musiałabym opuścić ceremonię otwarcia - powiedziała Świątek.

We wtorek i czwartek uczniowie "szesnastki" rywalizowali z innymi szkołami w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w piłce ręcznej.  Zarówno dziewczęta jak i chłopcy dzielnie walczyli próbując uzyskać jak najlepszy wynik. Niestety jednym i drugim nie udało się tym razem wyjść z grupy i awansować do fazy finałowej. Było to dla nas jednak dobra lekcja "szczypiorniaka" i miejmy nadzieję, że zaprocentuje lepszymi wynikami w przyszłości.