18 maj 2024

• Ależ bomba! Padł nowy rekord prędkości siatkarskiego serwisu [WIDEO]
    118 km/h - ta prędkość zapisze się na zawsze w historii siatkówki. Tyle właśnie wynosi nowy rekord prędkości kobiecego serwisu. Z tak oszałamiającą siłą zagrywkę posłała Ana Cristina de Souza. 20-latka w wielkim stylu prowadzi reprezentację Brazylii do kolejnych zwycięstw w Lidze Narodów, a poprzedni rekord pobiła dość wyraźnie. Pytanie tylko, czy to aby na pewno szczyt jej możliwości.
  • O której mecz Świątek dzisiaj? Gdzie oglądać Świątek - Sabalenka? [TRANSMISJA NA ŻYWO]
    Iga Świątek znów jest nie do zatrzymania. Do tej pory podczas WTA 1000 w Rzymie nie straciła jeszcze żadnego seta, a po zwycięstwie z Coco Gauff zameldowała się w finale. Tam kolejny raz czeka na nią wiceliderka światowego rankingu, czyli Aryna Sabalenka, która także jest w świetnej formie. O której mecz Igi Świątek dzisiaj? Kiedy mecz Świątek - Sabalenka w finale? Transmisja na żywo, stream online, relacja, wynik.
  • Polski bramkarz bohaterem! Fenomenalny debiut. Zatrzymał giganta [WIDEO]
    Wypożyczony z Legii Warszawa do Rio Ave Cezary Miszta doczekał się debiutu w lidze portugalskiej. Przyszło mu grać z jednym z krajowych gigantów - Benficą. I to był kapitalny debiut w wykonaniu bramkarza. Niewiele brakowało, a zachowałby czyste konto, ale uratował punkt na zakończenie zmagań Ligi Portugal. To był jego pierwszy występ od ponad ośmiu miesięcy.

Na hali Kompleksu Sportowego "Michał" przeprowadzono ostatnie w tym roku kalendarzowym, zawody o Mistrzostwo Siemianowic Śląskich. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali o miano najlepszej szkoły w naszym mieście w "szczypiorniaku". Drużyna chłopców po zaciętych meczach grupowych niestety nie awansowała do fazy finałowej. Reprezentacja dziewcząt natomiast po wyjściu z grupy w "małym finale" musiała uznać wyższość SP20 i ostatecznie zakończyła rywalizację na IV lokacie.