18 maj 2024

• Polski bramkarz bohaterem! Fenomenalny debiut. Zatrzymał giganta [WIDEO]
    Wypożyczony z Legii Warszawa do Rio Ave Cezary Miszta doczekał się debiutu w lidze portugalskiej. Przyszło mu grać z jednym z krajowych gigantów - Benficą. I to był kapitalny debiut w wykonaniu bramkarza. Niewiele brakowało, a zachowałby czyste konto, ale uratował punkt na zakończenie zmagań Ligi Portugal. To był jego pierwszy występ od ponad ośmiu miesięcy.
  • Amerykanie piszą o tym, co stało się w meczu z Polską. Nie mogą uwierzyć
    - Dzięki niemu przez dwie kwarty Polska utrzymywała dobry wynik - tak Amerykanie oceniły występ Johna Murraya, bramkarza reprezentacji Polski w hokeju. Tamtejsze media były pod wrażeniem niesamowitej skuteczności naszego golkipera. Nawet ona nie uchroniła nas jednak przed porażką 1:4. Po meczu na ustach całych Stanów Zjednoczonych jest zatem inny zawodnik.
  • Ale romans! Piłkarz Juventusu uwiódł siostrę swojego rywala
    Juventus w wielkim finale Pucharu Włoch na Stadio Olimpico pokonał Atalantę Bergamo 1:0. Zespół z Turynu zdobył tytuł po raz 15. w swojej historii. Poprzednio triumfował w tych rozgrywkach w sezonie 2020/2021. A poza przełamaniem trzyletniej posuchy, szczególną uwagę przykuł piłkarz Juventusu - Weston McKennie. Wszystko przez to, że podczas hucznego świętowania towarzyszyła mu znana włoska modelka. Kobieta jest siostrą piłkarza Interu Mediolan.

W czwartek 26. 10. reprezentacja SP16 w piłce nożnej w składzie:
Marcin Koziołek, Artur Topczewski, Igor Błaszczyk, Piotr Czeszejko- Sochacki, Natalia Pełka, Kacper Breguła, Filip Dziemianowicz, Sebastian Imiołczyk, Kamil Zpała, zdobyli II miejsce w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w piłce nożnej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.?⚽️
Aleksandra Peczyńska